Pëlhurë

OPSIONE

RRETHUS

Shantou Guangye Knitting Co, Ltd. është një nga furnizuesit më të mirë të pëlhurave të thurura në Kinë.Kompania u themelua në vitin 1986, me mullirin e saj të thurjes dhe ngjyrosjes, ne ofrojmë kosto konkurruese dhe kohë më të shpejtë për klientët tanë në botë.Produktet kryesore janë pëlhura najloni, pëlhurë poliestër, pëlhurë pambuku, pëlhurë e përzier, pëlhurë celuloze e rigjeneruar si pëlhurë bambu, pëlhurë modale dhe pëlhurë Tencel të cilat aplikohen kryesisht për veshje intime, rroba banje, veshje aktive, veshje sportive, bluza, këmisha me mëngë , veshje për bebe etj.