Rreth Nesh

Kompania jone

Furnizuesi profesional i pëlhurave të thurura në Kinë kontinentale

Profili i Kompanisë

Shantou Guangye thurimë Co, Ltd u krijua në 1986. Që nga ajo pikë, ne kemi qenë një nga furnizuesit kryesorë të pëlhurave në Kinë.Ne kemi departamentin e shërbimit të klientit vendas dhe departamentin ndërkombëtar të shërbimit ndaj klientit në mënyrë që të ofrojmë një shërbim më profesional pasi klientët tanë janë brenda dhe jashtë vendit.

Me një kapacitet prej mbi 77,000 metra katrorë sipërfaqe operative dhe gati 100 makineri rrethore thurjeje, plus 20 makineri të paravendosjes dhe një djalosh testues të funksionit të pëlhurës, ne, një kompani zgjidhjesh me një ndalesë, ofrojmë pëlhurë të thurura gjithashtu procesin e ngjyrosjes dhe përfundimit për të kontrolluar çmimi dhe cilësia e pëlhurës për klientët tanë.Fabrika jonë e ngjyrosjes dhe përfundimit është e specializuar në ngjyrosjen e pëlhurave sintetike dhe të pëlhurave të fijeve kryesore.

rreth 1

Fabrika jonë e ngjyrosjes dhe përfundimit mund të ofrojë procesin e mëposhtëm, për shembull, trajtime paraprake, lyerje, zbardhje, burim, mercerizimin etj. Dhe ne kemitë shumëfishtaQAs(sigurimi i cilësisë) për t'u siguruar që pëlhura jonësidealepërkërkesat nga klientët tanë dhe standardet mjedisore.Mulliri ynë është i pajisur me makina për lyerjen e pëlhurave natyrale DANI, makina për ngjyrosje të ftohtë BENNINGER,memakina ngjyrosëse me temperaturë të lartë dhe presion të lartë ideale për pëlhura sintetike.

Djaloshi ynë i provës së pëlhurës është i pajisur me makinë automatike të hedhjes së ngjyrave, testim të ngjyrës së pëlhurës nën aparatin me rreze x, makinë testimi të formaldehidit të pëlhurës, makinë testuese të qëndrueshmërisë së ngjyrës së djersës së pëlhurës, makinë testuese për fërkimin e pëlhurës, makinë testuese për tkurrjen e pëlhurës.

Për sa i përket procesit të thurjes, ne blejmë fije nga SHBA, Australia, Kina etj. Pëlhura jonë përdor fijet e mëposhtme: bambu, mëndafsh, pambuk, pëlhurë prej fije artificiale, modal, poliamid, poliestër i ricikluar, CVC, TC, modal dhe pambuk etj.

E themeluar në
+
Metra katror Zona Operative
+
Makinat e thurjes rrethore
+
Prodhimi vjetor më shumë se 20,000,000 kg

Furnizuesi i pëlhurave duke u fokusuar në zhvillimin dhe materialin

Ne mund të ofrojmë strukturat e mëposhtme të thurjes:triko teke, brinjë 1x1, brinjë 2x2, vaffle, ndërlidhje, pique, jacquard, shirit ushqyes ose shirit auto, krep, scuba etj.

Guangye i njeh kërkesat e tregut dhe përqendrohet në prokurimin e materialeve, zhvillimin e tregut dhe produktit, si dhe në detyra të tjera ngjitur kur shkoni vetëm.

Opsionet e printimit që Guangye mund të bëjë:printim mbi të gjitha ose në panel.Printerët tanë përdorin ngjyra pigmenti, ngjyra reaktive dhe ngjyra disperse.Ne mund të bënim transferimin e nxehtësisë dhe djegien, printimin e sublimimit ose në mënyrë dixhitale ose të vendosur.Printerët tanë të ekranit punojnë me bojëra me bazë uji, bojëra me bazë gome, bojë shkarkimi, fletë metalike, bojëra reflektuese dhe me shkëlqim.

Opsionet funksionale të pëlhurës:Trajtim antimikrobik, Tharje-Thjerje të Shpejtë, Mbrojtje nga dielli UV, Trajtim antistatik, Anti-gërryerje etj.

Guangye fokusohet gjithmonë te cilësia, ky është një shqetësim kryesor për ne dhe ka qenë gjithmonë.Ndërsa GuangYe është përpjekur gjithmonë për praktika biznesi të qëndrueshme për mjedisin, duke i njohur ato jo vetëm si një trend, por edhe si të ardhmen e sigurt të industrisë, ne kemi certifikimin GRS dhe OEKO-TEX 100 për të mbështetur vizionin tonë mjedisor.

Mirëpresim çdo klient të na vizitojë.

Konvikti i Punonjësve